Zajmujemy się szkoleniami i doradztwem biznesowym oraz badaniami organizacji.

Człowiek
Zespół
Firma

Człowiek

Ocena kompetencji

Czy znasz mocne strony osób, które zatrudniasz? Czy zastanawiałeś się nad tym, jaki potencjał twoich pracowników nie jest wykorzystywany? Czy wiesz, jakiego programu rozwojowego rzeczywiście potrzebują Twoi pracownicy?

Szkolenia

Czy Twoje zespoły generują wiedzę? Twoi pracownicy lubią dzielić się swoim doświadczeniem? Kiedy ostatnio brałeś udział w szkoleniu, na którym dostałeś motywacyjnego powera?

Mentoring on-the-job

Czy wiesz, jak rozwijać kompetencje przywódcze w swoim zespole? Czy Twoi pracownicy osiągają szczyty swoich indywidualnych możliwości? Czy dokonałeś kiedyś wielopłaszczyznowej oceny swojej pracy?

Coaching

Czy wiesz, jak zbudować silną i lojalną kadrę menedżerską? Kiedy ostatnio zastanawiałeś się, co mógłbyś zrobić lepiej, inaczej – dla siebie i swojej firmy? Ile czasu dziennie inwestujesz w swój rozwój?

Warsztaty

Czy zastanawiałeś się, jak podnieść efektywność swoich zespołów? Znasz skuteczny sposób na zaangażowanie i zmotywowanie? Czy wiesz, czego pracownicy oczekują od swoich przełożonych? Czy Twoja kadra zarządzająca spełnia te oczekiwania?

Sesje follow up

Czy zastanawiałeś się nad tym, jaki jest najskuteczniejszy sposób implementacji wiedzy? Wiesz, czym różni się teoria od wdrożenia i jak wiele kroków je od siebie dzieli? Dostrzegasz prawdziwą wartość bilansu jako szczerej oceny dotychczasowych działań?

Zespół

Ocena kompetencji zespołu

Czy Twój zespół ma optymalny skład? Czy zastanawiałeś się, co działa, a co nie działa w Twoim zespole? Czy członkowie Twojego zespołu znają nawzajem swoje mocne i słabe strony?

Warsztaty outdoor

Kiedy ostatnio świadomie pozwoliłeś zespołowi popełnić błąd? Zastanawiałeś się kiedyś, jakie mylne przekonania krążą w Twoim zespole? Czy znasz destruktywne zachowania swoich liderów?

Team coaching

Czy członkowie twojego zespołu z zaufaniem prowadzą otwartą rozmowę o własnych słabościach, błędach, obawach? Boisz się  konfliktów w zespole? Czy Twój zespół jest skupiony na wynikach: cel biznesowy organizacji stawia ponad celami indywidualnymi?

Gry i symulacje

Kiedy ostatnio układałeś klocki lego? Czy umiałbyś odpowiednio pokierować zespołem w czasie nocnej wędrówki po lesie? Zagrałbyś w grę planszową ze swoim zespołem?

Diagnoza zespołu

Wiesz, co ogranicza wydajność Twoich pracowników? Chcesz, aby zespół czuł się komfortowo, a jednocześnie efektywnie dążył do realizacji wspólnego celu? Kiedy ostatnio Twój zespół doświadczył synergii?

Zespołowe sesje informacji zwrotnej

Zastanawiasz się, jakie zasoby swojej firmy mógłbyś dodatkowo wykorzystać? Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy udzielana przez Ciebie informacja zwrotna jest konstruktywna?

Firma

Diagnoza organizacji

Kiedy ostatnio zainwestowałeś w zwiększenie innowacyjności swoich produktów i usług? Jak szybko reagujesz na potrzeby odbiorców swojej oferty? Czy liderzy Twojej firmy to skuteczni przywódcy?

Badania

Czy Twoja firma buduje przewagę konkurencyjną? Skupiasz się na tworzeniu krótkoterminowych czy długoterminowych rozwiązań? Znasz wszystkie zasoby swojej firmy, w tym również te niewykorzystane?

Doradztwo strategiczne

Czy wiesz, jak przełożyć wartości na mierzalne wyniki? Czy umiesz zbudować przewagę strategiczną i konkurencyjną Twojego przedsiębiorstwa?

Warsztaty strategiczne dla zarządu

Zastanawiałeś się nad tym, co omija Twoją firmę? Czy w Twojej firmie działa „głuchy telefon”? Czy umiesz szybko wycofać się z nieopłacalnego projektu? 

Akademie talentów

Czy wiesz, jak najtrafniej zidentyfikować Talenty, czyli osoby o najwyższym potencjale w Twojej organizacji? Czy zastanawiałeś się, jak najszybciej zacząć te osoby wspierać w rozwoju i przygotowywać do większych wyzwań?  

Eventy firmowe

Czy wiesz, czym jest mądra integracja? Kiedy ostatnio twój zespół mógł poznać zdrową rywalizację? Czy wiesz, jak motywować pozafinansowo? Czy wiesz, jak mówić, żeby pracownicy słuchali i jak słuchać, żeby pracownicy mówili?

Kluczowe projekty Maroney

Rozwój sprzedaży
Rozwój sprzedaży

Sprzedaż w stylu R.E.T.R.O.

Akademia Psychologii Uczciwej Sprzedaży dla pasjonatów życia ceniących najwyższą jakość produktów, usług i relacji.

 

PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI SPRZEDAŻOWYCH 

Akademia Zarządzania
Akademia Zarządzania

Organizacje w erze VUCA  potrzebują LIDERÓW VUCA, którzy mają odpowiednie do tych wyzwań kompetencje!

 

KOMPLEKSOWY PROGRAM ROZWOJU LIDERÓW

Ocena kompetencji
Ocena kompetencji

Najbardziej efektywne narzędzie zorientowane na identyfikację i rozwój kompetencji osób kluczowych dla organizacji!

 

Ocena i rozwój kompetencji jednocześnie! 

 W CO MY TU GRAMY
W CO MY TU GRAMY

Wykorzystanie analizy transakcyjnej do identyfikowania gier i kształtowania relacji interpersonalnych w organizacji- analiza komunikacji, transakcji  i gier. 

 

 WARSZTATY I SESJE ZESPOŁOWE

interaktywne warsztaty
interaktywne warsztaty

integracja zespołu i dobra zabawa

budowanie lepszej współpracy

podnoszenie efektywności komunikacji oraz jakości pracy zespołowej

 

przyjemne z pożytecznym, czyli szkolenie 

i integracja z wykorzystaniem zajęć w terenie

 

Najskuteczniejsze narzędzia

Fiszka poszkoleniowa
Fiszka poszkoleniowa

Podręczne, łatwo dostępne materiały szkoleniowe. Każda fiszka to najważniejsze informacje ze szkolenia w formie podręcznych materiałów przypominających i ułatwiających szybki powrót do treści szkolenia i utrwalenia nowych wiadomości.

Duet trenerski
Duet trenerski

Szkolenia w duetach trenerskich to wzrost jakości takich szkoleń, która wynika z wielości punktów widzenia na podejmowane tematy, możliwości synergii kompetencji w parze trenerskiej, większej siły wpływu prezentowanej przez zgrany duet, a także większym potencjalnie energetycznym pary trenerskiej.

Experimental learning
Experimental learning

Uczenie przez doświadczenie. Zamiast opowiadać o teorii, przeprowadzamy eksperymenty. Pokazujemy praktyczne przykłady oraz pozwalamy doświadczyć implikacji wynikających z różnych podejść. 

Feedback
Feedback

Wartościowym elementem warsztatów Maroney jest natychmiastowe uzyskanie informacji zwrotnej na temat ćwiczenia i indywidualnej efektywności uczestnika, jego mocnych stron oraz obszarów do rozwoju.

Action plan
Action plan

Lista zadań do wykonania w celu wdrożenia zdobytych umiejętności wraz ze szczegółowym planem i warunkami ich wdrożenia.

Dialog
Dialog

Zachęcamy do dialogu, a nie dyskusji! Dążymy do transformacji sposobu myślenia i wzajemnego oddziaływania na siebie członków grupy. Uczymy skutecznych rozmów. Dyskusja różni się od dialogu!

Polecają nas

La  Palette Rouge  LPR Poland
La Palette Rouge LPR Poland

Warsztaty EXCELLENT BUSINESS RELATIONS- Zarządzanie relacjami z wykorzystaniem typów osobowości wg DISC.

BIOTRONIK
BIOTRONIK

Realizacja cyklu warsztatów praktycznych dla zespołów sprzedażowych połączona z oceną potencjału i wsparciem wdrożeniowym.

/ Zobacz referencje

SALUS INTERNATIONAL
SALUS INTERNATIONAL

Doradztwo w zakresie uzyskania dofinansowania z Unii Europejskiej. Przygotowanie i złożenie projektu dotyczącego kompleksowej restrukturyzacji procesów zarządzania firmą Salus International.

/ Zobacz referencje

TEVA PHARMECEUTICALS
TEVA PHARMECEUTICALS

Zrealizowanie szkoleń pt. "Analiza indywidualnych predyspozycji - diagnoza słabych i mocnych stron" dla pracowników Grupy Teva (Teva Operations Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Krakowie) w ramach projektu "Wzrost potencjału grupy TEVA w świetle przemian wewnątrzorganizacyjnych i wymagań rynku - kompleksowy program szkoleń i doradztwa dla pracowników"

CEFARM S.A
CEFARM S.A

Przygotowanie Programu Rozwoju Kadr "Wykwalifikowana kadra fundamentem rozwoju CF Cefarm S.A." w ramach wniosku o dofinansowanie projektu w ramach EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach powyższej usługi przeprowadzono diagnozę potrzeb, zaprojektowano szkolenia oraz opracowano wniosek o dofinansowanie.

FAMILY FINANCE
FAMILY FINANCE

Projekt doradczo-szkoleniowy rozwijający kompetencje sprzedażowe pracowników.

MONEY EXPERT
MONEY EXPERT

Kompleksowy projekt szkoleniowo-doradczy „Expert finansowy” współfinansowany ze środków UE.

/ Zobacz referencje

AXA POLSKA
AXA POLSKA

Przygotowanie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. "Ambicja Plus".

ZUS
ZUS

Cykl praktycznych warsztatów rozwoju kompetencji w zakresie zarządzania wiekiem oraz zarządzania stresem i komunikacji.

STEFCZYK FINANSE
STEFCZYK FINANSE

Praktyczny warsztat menadżerski – komunikacja i wywieranie wpływu w sytuacjach zawodowych.

PKP S.A
PKP S.A

Audyt kompetencji podczas sesji Development Centre oraz cykl szkoleń Akademia Menadżera, w których wzięło udział 80 menedżerów Pionu Nieruchomości PKP S.A.

/ Zobacz referencje

ORIFLAME POLSKA
ORIFLAME POLSKA

Prowadzenie usługi Quality Control w ramach dwuletniego projektu pt. "Akademia Lidera Oriflame - od Sprzedawcy do Menadżera" współfinansowanego ze środków UE.

BENEFIT SYSTEM
BENEFIT SYSTEM

Cykl szkoleń z zakresu efektywności osobistej i zarządzania stresem dla pracowników Działu Obsługi Klienta.

/ Zobacz referencje

TVP TELEWIZJA POLSKA
TVP TELEWIZJA POLSKA

Cykl działań rozwoju kompetencji sprzedażowych dla zespołów oraz intensywne wsparcie wdrożeniowe przełożonych.

INDITEX
INDITEX

Projekt rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych dla kadry zarządzającej.

DACHSER
DACHSER

Projekt rozwoju kompetencji kierowniczych kadry zarządzającej połączony z aktywnym wsparciem wdrożeniowym dla przełożonych oraz sesjami coachingowymi dla TOP Managementu.

SKUBA
SKUBA

Cykl praktycznych szkoleń zorientowanych na rozwój kompetencji sprzedażowych dla przedstawicieli handlowych.

 ARCUS
ARCUS

Cykl działań zorientowanych na rozwój kompetencji sprzedażowych dla przedstawicieli handlowych połączony z aktywnym wsparciem wdrożeniowym dla przełożonych.

ENERGIA DLA FIRM
ENERGIA DLA FIRM

Sesja Development Centre dla Zarządu oraz interaktywny warsztat prowadzony metodą outdoor, którego celem było wypracowanie, w oparciu o model Blair’a Singera, Kodeksu Honorowego zasad postępowania wszystkich osób w organizacji.

BRIDGESTONE STARGARD
BRIDGESTONE STARGARD

Power Development Centre oraz projekt rozwoju kompetencji kierowniczych dla kadry zarządzającej produkcją, w którym udział wzięło 160 Uczestników oraz TOP Managment.

TEATR DRAMATYCZNY
TEATR DRAMATYCZNY

Praktyczne warsztaty z zakresu zwiększania efektywności osobistej.

RANDALL PROPERTY
RANDALL PROPERTY

Kompleksowy projekt usług doradczo-szkoleniowych z zakresu rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz przygotowanie koncepcji ofert do największych projektów z branży nieruchomości.

BABY CITY
BABY CITY

Projekt współfinansowany ze środków UE – zarządzanie projektem, doradztwo oraz warsztaty integracyjne.

WECO TRAVEL
WECO TRAVEL

Doradztwo i wsparcie w zakresie przygotowania projektu finansowania przedsięwzięć z bezzwrotnych środków UE.

KOPALNIE DOLOMITU S.A.
KOPALNIE DOLOMITU S.A.

Praktyczny warsztat z zakresu skutecznego prowadzenia rozmów handlowych. Szkolenie zrealizowano z wykorzystaniem wewnętrznych case study opartych o rzeczywiste przykłady z życia uczestników.

ESPES OFFICE
ESPES OFFICE

Zarządzanie Projektem oraz doradztwo i wsparcie w przygotowaniu koncepcji ofert zgodnie z metodyką PMI.

TCHIBO
TCHIBO

Cykl praktycznych warsztatów z zakresu Zarządzania Zmianą dla kadry zarządzającej oparty o symulacje biznesowe.

SYNGENTA
SYNGENTA

Panele szkoleniowe w formie mini warsztatów z zakresu radzenia sobie z trudnym klientem, w których wzięło udział 120 uczestników.

BRIDGESTONE SALES
BRIDGESTONE SALES

AKTYWNA SPRZEDAŻ – warsztaty oparte o case study stworzone specjalnie na potrzeby zespołu sprzedażowego.

MAHLE
MAHLE

Praktyczne warsztaty zarządzania projektami połączone z konsultacjami dotyczącymi bieżących projektów Klienta.

LITPOL LINK
LITPOL LINK

Coaching zespołowy w zakresie zarządzania efektywnością zespołu, komunikacji, zaangażowania, zarządzania ludźmi i przywództwa.

KONDRAT
KONDRAT

Audyt kompetencji oraz coaching z użyciem narzędzi diagnostycznych Insight Discovery oraz warsztat strategiczny - Model biznesowy Marek Kondrat Winarium.

GRUPA TOPEX
GRUPA TOPEX

Praktyczne warsztaty z zakresu prowadzenia procesu negocjacyjnego połączone z konsultacjami i symulacjami wybranych zagadnień.

BRICOMAN POLSKA
BRICOMAN POLSKA

Praktyczne szkolenie z zakresu negocjacji, perswazji i asertywnej komunikacji dla zespołu zajmującego się obsługą klienta wewnętrznego.

GRUPA AZOTY
GRUPA AZOTY

Interaktywny warsztat motywacyjny metodą OUTDOOR dla zespołu sprzedażowego.

ARCELOR MITTAL
ARCELOR MITTAL

Intensywny warsztat OUTDOOR – Kompetencje przywódcze i zarządzanie celami.  

RANDALL PROPERTY
RANDALL PROPERTY

Kompleksowy projekt usług doradczo-szkoleniowych z zakresu rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz przygotowanie koncepcji ofert do największych projektów z branży nieruchomości.

URZĄD MIASTA WARSZAWA
URZĄD MIASTA WARSZAWA

Wykłady oraz warsztaty edukacyjne z zakresu rozliczania projektów europejskich na zlecenie Punktu Informacyjnego EUROPE DIRECT – Warszawa.

STAROSTWO POWIATOWE PŁOŃSK
STAROSTWO POWIATOWE PŁOŃSK

Szkolenia współfinansowane z funduszy UE: nowoczesna obsługa klienta, autoprezentacja, zarządzanie czasem i organizacją pracy, zarządzanie zasobami ludzkimi. Projekt zgromadził 777 uczestników.

WYŻSZA SZKOŁA GOSPODAROWANIA NIERUCHMOŚCIAMI
WYŻSZA SZKOŁA GOSPODAROWANIA NIERUCHMOŚCIAMI

Projekt „Akademia Przedsiębiorczości” współfinansowany ze środków EFS. Prowadzenie usługi Quality Control.

PwC
PwC

Cykl warsztatów z zakresu zwiększania efektywności osobistej. Program rozwojowy dla pracowników PA zorientowany na zwiększanie skuteczności komunikacji, współpracę zespołową oraz inteligencję emocjonalną.

PROVIDENT
PROVIDENT

Przeprowadzenie cyklu warsztatów strategicznych według autorskiej, interaktywnej formuły BUSINESS SPARRING.

EXPANDER EKSPERT FINANSOWY
EXPANDER EKSPERT FINANSOWY

Specjalnie opracowany, praktyczny trening umiejętności skutecznego i precyzyjnego zarządzania zespołem – Vademecum Menadżera.

BOEHRINGER INGELHEIM
BOEHRINGER INGELHEIM

Interaktywny warsztat z zakresu efektywnego radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta.

SERVIER
SERVIER

Interaktywne warsztaty "W co grają ludzie? Czyli Analiza Transakcyjna"

BESINS HEALTHCARE
BESINS HEALTHCARE

Warsztaty The Art of Storytelling - innowacyjne narzędzie wykorzystywane w sprzedaży.Interaktywne warsztaty przeznaczone dla Przedstawicieli Medycznych/Handlowych.Naucz się sprzedawać poprzez opowiadanie historii!

ASSECO
ASSECO

SCRUM - Efektywność i Skalowanie - interaktywny warsztat skierowany do osób, które pracują w projektach realizowanych w oparciu o SCRUM.

KOLEJE MAZOWIECKIE
KOLEJE MAZOWIECKIE

Warsztaty z zakresu walki ze stresem dla pracowników drużyn trakcyjnych Spółki KM oraz profesjonalnej obsługi trudnego klienta z elementami zarządzania emocjami i stresem (problemowe rozmowy telefoniczne dla pracowników infolinii). Ponad 60 przeszkolonych osób!

EMPIK
EMPIK

Praktyczny warsztat zespołowy połączony z intensywnym treningiem komunikacji: "Efektywne zespoły".

IKEA RETAIL SP. Z O.O.
IKEA RETAIL SP. Z O.O.

Warsztat Outdoor "zmieniaMY się" realizowany w Gdańsku dla 40 pracowników.

AIR PRODUCTS S.A.
AIR PRODUCTS S.A.

Interaktywny warsztat wzmacniający umiejętności prezentacji zrealizowany w oparciu o własne case study uczestników.

SCHINDLER
SCHINDLER

Szkolenie z zakresu wywierania wpływu, perswazji i manipulacji. Prezentacja trików handlowych i omawianie najczęściej popełnianych błędów.

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH ENERGIA I GAZ
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH ENERGIA I GAZ

Sesja Development Centre dla Zarządu.

SUNWIND
SUNWIND

Sesja Development Centre dla Zarządu.

ENERGETYCZNE CENTRUM
ENERGETYCZNE CENTRUM

Sesja Development Centre dla Zarządu.

UTC AEROSPACE SYSTEM
UTC AEROSPACE SYSTEM

Intensywne szkolenia menadżerskie – Wczoraj kolega – dzisiaj szef: awans wewnętrzny i wyzwania w zarządzaniu w środowisku koleżeńskim.

TNT EKSPRESS WORLWIDE
TNT EKSPRESS WORLWIDE

W efekcie analizy kluczowych obszarów firmy zaprojektowano i przeprowadzono 2 segmenty szkoleń: "Podstawy sprzedaży przez telefon" oraz specjalistyczny warsztat "Sprzedaż usług specjalistycznych".

RENAULT
RENAULT

Pakiet warsztatów i szkoleń z zakresu komunikacji z klientem wzbogacony o elementy diagnozy stylu komunikacyjnego sprzedawców i klientów.

STOCK POLSKA
STOCK POLSKA

Cykl szkoleń Train the trainer - Trener wewnętrzny.

SOLAR-BIN
SOLAR-BIN

Doradztwo w zakresie przygotowania projektów rozwojowych, strategii współpracy spółki.

PRATT & WHITNEY
PRATT & WHITNEY

Awans wewnętrzny: Dzisiaj kolega - jutro szef. Szkolenie dostarczyło uczestnikom umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami związanymi z pełnieniem roli lidera/kierownika w krótkim okresie po awansie.

LEASE PLAN
LEASE PLAN

Przygotowanie narzędzia do badania motywacji pracowników, współpracy i komunikacji międzydziałowej oraz wsparcie i opieka wdrożeniowa podczas realizacji badania.

COLIAN
COLIAN

Working Better Together - szkolenie teambuildingowe dla zespołu zarządzającego sprzedażą.

FIRST GROUP
FIRST GROUP

Międzynarodowy projekt rekrutacyjno-szkoleniowy, w którym uzyskano ponad 2000 wykwalifikowanych pracowników, mówiących po angielsku, którzy rozpoczęli pracę w Wielkiej Brytanii. Spośród nich tylko 1,5% zrezygnowało z pracy w ciągu pierwszego roku.

GHELAMCO
GHELAMCO

Sesje rozwojowe przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza narzędzi szkoleniowych, coachingowych i mentoringowych.

CYFROWY POLSAT
CYFROWY POLSAT

Przygotowanie projektu rozwojowego dla kilku grup stanowiskowych firmy oraz cykl działań szkoleniowych, w których udział wzięło łącznie 607 osób.

BROWN FORMAN
BROWN FORMAN

Szkolenie dla kadry odpowiedzialnej za efektywne Zarządzanie Projektami – praca warsztatowa oparta na własnych projektach z wykorzystaniem zbioru najlepszych praktyk z zakresu zarządzania projektami.

MSD POLSKA
MSD POLSKA

Uczestnictwo w warsztacie otwartym "W CO MY TU GRAMY" - wykorzystanie analizy transakcyjnej do identyfikowania gier i kształtowania relacji interpersonalnych w organizacji.

WYDAWNICTWO C.H. BECK
WYDAWNICTWO C.H. BECK

Specjalnie opracowany, praktyczny trening umiejętności skutecznego i precyzyjnego zarządzania zespołem - Vademecum Menadżera.

ADP POLSKA
ADP POLSKA

URZĄD MIASTA BYTOM
URZĄD MIASTA BYTOM

Przygotowanie projektu wniosku o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO
UCZELNIA ŁAZARSKIEGO

Prowadzenie wykładów przez Iwonę Golonko z tematyki pomiaru efektywności procesów zarządzania zasobami ludzkimi.

UNIWERSYTET WARSZAWSKI
UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Prowadzenie wykładów przez Iwonę Golonko z zakresu zarządzania sytuacją kryzysową.

SZKOŁA BIZNESU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
SZKOŁA BIZNESU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Wykłady pt. "Komunikacja w zespole Get the job you really want!" - zarządzanie karierą.

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE