VADEMECUM MENEDŻERA

« wróć

Jeśli...

 • ...planujesz awansować jednego z pracowników na stanowisko menedżerskie
 • ...masz w swojej firmie menedżerów z krótkim stażem
 • ...potrzebujesz wyrównać i ugruntować poziom wiedzy i umiejętności wśród kadry zarządzającej
 • ...chcesz rozwijać własne kompetencje menedżerskie
 • ...widzisz trudności z budowaniem autorytetu u swojego menedżera
 • ...obserwujesz niepewność i napięcie u menedżerów po awansie
 • ...borykasz się z  niskimi wynikami badań satysfakcji i zaangażowania w zespołach
 • ...chcesz, aby kadra zarządzającą lepiej monitorowała i egzekwowała wykonanie zadań (zwłaszcza jeżeli pracujecie nadal lub przeszliście na tryb pracy zdalnej)
 • ...chcesz, aby menedżerowie w Twojej firmie dopasowywali styl zarządzania do ludzi i dzięki temu wykorzystywali ich mocne strony
 • ...chcesz, aby menedżerowie w Twojej firmie nawiązywali zdrowe relacje w swoich zespołach oraz z klientami dzięki świadomej i precyzyjnej komunikacji
 • ...zależy Ci na budowaniu kultury organizacyjnej opartej o szczerą, rzetelną i konstruktywną informację zwrotną

to nasze szkolenie odpowie na Twoje potrzeby!

Zapisz się na nasze otwarte szkolenie Vademecum Menedżera!

 

Cykl 8 spotkań online na platformie zoom w godz. 9.00 – 11.30.

Terminy spotkań: 11, 14, 15, 18, 19, 22, 25, 29 stycznia 2021 r.

 Liczba miejsc ograniczona! W szkoleniu może wziąć udział 8 osób

 Cena regularna (1 osoba):  2 190 zł netto 

KUP DOSTĘP  (klik)

 

 

5 ostatnich uczestników otrzyma bezpłatną analizą indywidualną  Extended DISC.

 

Analizy behawioralne Extended DISC wykorzystują jako podstawę teoretyczną czterostrefowy model ludzkich zachowań znany powszechnie pod nazwą DISC. Jest to bardzo przejrzysty sposób opisywania i analizowania naturalnego sposobu reakcji jednostki na bodźce z otoczenia.

 

Model nie klasyfikuje ludzi na dobrych i złych. Nie ogranicza także możliwości rozwoju jednostki w którymkolwiek kierunku lub środowisku pracy. Teoria ta opisuje naturalny sposób reakcji w różnych sytuacjach np. styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji.

 

System opracowany przez Extended DISC potrafi w prosty i skuteczny sposób rozpoznawać nasilenie różnych stylów zachowań u osób badanych. Respondenci otrzymują informacje na temat swoich talentów i obszarów rozwojowych. Unikalny system budowania raportów umożliwia różną, w zależności od potrzeb, prezentację wyników zarówno dla pojedynczych osób jak i grup.

Extended DISC Analiza Indywidualna cieszy się największą popularnością wśród wszystkich narzędzi tego typu. Dostarcza respondentowi informacji o jego preferowanych sposobach zachowania, tak zwanych stylach zachowań, co pozwala mu lepiej rozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze decyzje.

 

Analizy mogą opisywać m.in. naturalny styl zachowania, styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony, to, co motywuje, a co demotywuje daną osobę oraz wskazuje potencjalne obszary do pracy nad sobą. Informacje te zaprezentowane są w sposób, który umożliwi ich wykorzystanie dla zwiększenia efektywności własnego działania.

SKORZYSTAJ ZAPISUJĄC SIĘ NA SZKOLENIE

Expose szefa jest jednym z elementów modułów zaplanowanych w tym szkoleniu. Jest też tematem, wokół którego narosło wiele destruktywnych przekonań. W dużej ilości książek i materiałów, które są dostępne w internecie kopiowany jest ten sam model exposé szefa. Jest on dedykowany jednak tylko firmom o kulturze autorytarnej, hierarchicznej, od których obecnie się odchodzi.
 
 
 • jak rozpocząć pracę w nowej roli? co i jak zakomunikować nowemu zespołowi?
 • jak przygotować siebie i swój zespół do nowej sytuacji?
 • co powinno zawierać exposé, a czego nie należy robić w trakcie spotkania inaugurującego z zespołem?

 

O tym opowiada Iwona Golonko w webinarze do którego  nagranie znajdziecie w naszym sklepie!

 >>nagranie webinaru w sklepie <<

????Jak więc powinno wyglądać exposé szefa w dzisiejszych czasach?
????Dlaczego warto je zrobić?
????Co daje ono menedżerowi, a co zespołowi? O czym i jak mówić?
????Czego nie robić?
????O czym warto pamiętać?
 

Chcesz o trzymać notatkę z ponad 1,5godzinnego webinaru dla menedżerów bezpłatnie? Odpowiedz na nasze 3 krótkie pytania w ankiecie a otrzymasz od nas notatkę i niespodziankę! 

>> formularz klik <<

⁉️Z jakimi wyzwaniami w swojej pracy menedżerowie sobie nie radzą?

⁉️Jakie błędy w zarządzaniu w związku z tym popełniają?
⁉️Jak te błędy mogą wpływać na ich podwładnych i na organizację?
 
Zebraliśmy dla Was 10 z naszej perspektywy najbardziej trapiących nie tylko nowo mianowanych menedżerów‼️
 
 

  >> przeczytaj artykuł <<

 
Błędem nr 1 jest brak ustalenia jasnych zasad współpracy, co prowadzi do samowolki w zespole. Jak tego uniknąć? Wygłaszając exposé

SZKOLENIE POPROWADZI 

IWONA GOLONKO

 

Konsultantka, psycholożka biznesu, interim manager i trenerka z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, projektami, firmami, certyfikowana mentorka i coach.

 

 

 

Ponad 13 lat doświadczenia:

 • w prowadzeniu szkoleń dla kadry menedżerskiej wszystkich szczebli zarządzania w takich firmach, jak m.in. PKP, Bridgestone, Biotronik, Grupa Topex, Provident, Expander, Benefit Systems
 • w dziedzinie Mentoring on-the-job oraz Business & Life Coaching dla wyższej i średniej kadry zarządzającej oraz dla członków zarządu takich firm jak m.in.: Alstal, Expander, Ghelmaco, Benefit Systems, UTC Aerospace Poland, MB Aerospace, British American Tobacco

WYBRANE REKOMENDACJE

 

Iwonę poznałam jako trenerkę biznesu 10 lat temu.  Dla Firm w których pracowałam/pracuję zrealizowała cały szereg, wysoko ocenianych szkoleń. Imponująca jest jej wiedza i doświadczenie, z których można czerpać inspiracje dla siebie aby być lepszym przełożonym/współpracownikiem/przyjacielem/partnerem. Miałam możliwość uczestniczenia w całym wachlarzu warsztatów prowadzonych przez Iwonę, m.in.: zarządzanie zmianą, motywacja, zarządzanie czasem, zarządzanie relacjami, komunikacja w zespole, rozwiązywanie konfliktów, Iwona organizuje też fantastyczne spotkania team building'owe - jednym zdaniem jest to Premium Klasy Specjalistka od spraw trudnych i od przyjemności.  Z niecierpliwością czekam na kolejne warsztaty, które poprowadzi Iwona! 

 

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku warsztatach prowadzonych przez Iwonę Golonko, zarówno otwartych, jak i wewnętrznych przygotowanych na miarę potrzeb dla zespołu kadry managerskiej. Każde spotkanie było pełne nie tylko merytorycznej treści, ale także inspiracji do wielu przemyśleń i refleksji. 

 

Pani Iwona poprowadziła bardzo sprawnie warsztaty dot. efektywności w Scrum dla 20 osobowego zespołu, który na co dzień realizuje złożone projekty informatyczne. Warsztaty doskonale trafiły z formą i treścią w oczekiwania i wyzwania, z którymi aktualnie mierzy się zespół. Bardzo dobry kontakt z grupą, praktyczne ćwiczenia i przykłady, ogromne doświadczenie i wiedza p. Iwony oraz jej otwartość sprawiły, że warsztaty były bardzo wartościowe dla całego zespołu. 

 • Co jest największą barierą w rozwoju polskich firm?
 • Dlaczego 40% nowo mianowanych menedżerów traci swoje stanowisko w trakcie pierwszych 18 miesięcy pracy?
 • Ile kosztuje firmę ciągłe tworzenie stanowisk menedżerskich, ciągłe rekrutacje na te same stanowiska?
 • Co jest tego powodem? Jak temu zapobiec?

Na te pytania odpowiada Iwona Golonko w krótkim filmie - zobacz nagranie (klik) 

Jeżeli chcesz zorganizować dla swojej firmy szkolenie zamknięte

napisz lub zadzwoń do Opiekuna Projektu:

e-mail: marta.bozko@maroney.pl, tel. 600 599 923