Sprzedaż w stylu R.E.T.R.O - warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet

« wróć

Dla kogo jest warsztat? 

  • dla kobiet, które chcą nabrać wiatru w żagle przed jesiennym sezonem sprzedażowym,
  • chcą odświeżyć i udoskonalić swój arsenał narzędzi w relacji z klientami,
  • pasjonatek sprzedaży, które wspólnie z nami chcą wypracować swój własny indywidualny klucz do sukcesu w sprzedaży, nabrać pewności siebie, uwolnić się od własnych niepewności, lęków, ograniczeń w relacji z klientem.

Jeżeli chcesz poznać inne przedsiębiorcze kobiety i wspólnie z nimi, w ciągu dwóch intensywnych dni: -wypracować konkretne rozwiązania

-otrzymać sprawdzone narzędzia do skutecznej sprzedaży, to:


koniecznie wybierz jeden z letnich terminów warsztatów, zabierz ze sobą przyjaciółkę, wspólniczkę, koleżankę z pracy i dołącz do naszego grona podczas 2-dniowego eventu dedykowanego kobietom, które pragną wzmocnić swoją pewność w sprzedaży.

Kompetencje niezbędne w sprzedaży to w wielu obszarach te same, które potrzebne są w spokojnej rozmowie:
- z szefem o podwyżce,
- z dzieckiem o znaczeniu zdrowych nawyków,
- z nastolatkiem o jego bezpieczeństwie i zaufaniu
- z agresywnym współpasażerem w pociągu, czy
- z partnerem o swoich potrzebach.

 

 

Czy umiesz prowadzić takie rozmowy? Umiesz przekonywać tak by obie strony czuły się dobrze? Umiesz prosić o pomoc? Umiesz rzucać wyzwania w rozmowie z klientem tak by były one odebrane w sposób przyjacielski a nie arogancki? Umiesz obronić cenę swoich produktów czy usług?
Umiesz prosić o rekomendacje?

To tylko kilka umiejętności z całego cyklu SPRZEDAŻ W STYLU R.E.T.R.O.®️

Właścicielka firmy szkoleniowej, mentorka w programie Fundacji Liderek Biznesu, kobieta sukcesu o której poczytacie w „Lwice Biznesu. Inspirujący wywiady z kobietami sukcesu” Ilony Adamskiej. 

 

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży (w branżach: nieruchomości, e-commerce, energia, gaz, fotowoltaika, rekrutacja, kursy dla dzieci i młodzieży, doradztwo dla biznesu, szkolenia).  

 

Od 15 lat zarządza zespołami sprzedaży. Największa jednorazowa zamknięta samodzielnie sprzedaż opiewała na 32 mln PLN  

Wybrani Klienci: Benefit Systems, PKP SA, Bridgestone, Expander, Biotronik,  Money Expert, Air Products

 

Sprzedaje usługi doradczo -szkoleniowe, rekrutacyjne. Prowadzi własne studio języków obcych. Trener biznesu, konsultant  projektów międzynarodowych. Ekspertka B2B w zestawieniu Livespace-Sell smarter.  Ponad 15 lat doświadczenia w sprzedaży (ponad 30 Klientów). Największy zespół sprzedaży jakim zarządzała to zespół rozproszony (w trzech krajach), liczący ponad 100 handlowców.

 

500 przeszkolonych handlowców i menedżerów sprzedaży i ponad 5 000 tys. godzin procesów szkoleniowych i mentoringowych w  7 krajach na kontynencie europejskim.

Wybrani Klienci: Robert Bosch Sp. z o.o., LFP Industrial Solutions Sp. z o.o., K.R.U.K. Technika i energia Sp. z o.o., Tecomec S.r.l., Inoxia Srl.

 

Olga Kopczyńska właścicielka Biura Podróży Abakus Travel

 

"Polecam warsztaty sprzedażowe z Iwoną i Martą! Zmieniły mój sposób patrzenia na sprzedaż i klienta. Ich podejście i narzędzia są warte wdrożenia w moim biznesie. "

 

Aneta Matuszewska właścicielka Time4Show

 

"Warsztaty z Iwoną dały mi dużo inspiracji do zmiany mojego stylu sprzedaży. Dziś nie mam już "trudnych klientów"! Wiem już, jak sobie z każdym z nich poradzić. Dzięki Marcie  zaczęłam bardziej świadomie budować swój personal branding.

 

 

Wakacyjne warsztaty SPRZEDAŻ W STYLU R.E.T.R.O.  2019

opierają się na kluczowych elementach

Akademii Psychologii Uczciwej Sprzedaży- sprzedaż w stylu R.E.T.R.O,

której pełny program możecie poznać  w zakładce CO ROBIMY.

 

 

W Maroney wierzymy, że człowiek najlepiej robi to, co naprawdę kocha, a pasja do pracy jest największa tam, gdzie są wartości takie, jak: uczciwość, szacunek, wiarygodność, jakość i sens.

I takiego właśnie podejścia do sprzedaży uczymy w tym programie. Pomagamy sprzedawać z pasją i w zgodzie z najważniejszymi wartościami - dlatego właśnie stworzyliśmy nasz autorski program- sprzedaż w stylu R.E.T.R.O

  

Poznaj 5 FILARÓW sprzedaży w modelu R.E.T.R.0.

 

"Dzisiaj dobra i efektywna relacja między sprzedawcą a klientem ma znacznie więcej wspólnego z relacją przyjacielską niż tylko chłodnym biznesem..."

IWONA GOLONKO

 

 

Jeżeli masz pytania lub chcesz zgłosić chęć uczestnictwa

napisz do  Opiekuna Projektu na adres: marta.bozko@maroney.pl

lub zadzwoń: +48 600 599 923