Analiza transakcyjna dla Liderów

« wróć

Jeśli…
… zdarza Ci się, że zupełnie nie rozumiesz czyjegoś zachowania?
… czasem czujesz, że reagujesz automatycznie?
… bliska jest Ci idea konstruktywnego, wolnego od patologii zarządzania ludźmi?
… nie chcesz uczestniczyć w gierkach inicjowanych przez współpracowników? Chcesz umieć je rozpoznawać i adekwatnie reagować?
… lubisz proste i efektywne narzędzia w codziennej pracy?

to ten warsztat jest dla Ciebie!

 

 

 

KOMENTARZE Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW

 

Justyna Nowacka, Servier, W co my tu gramy
Jeszcze raz bardzo dziękuję za interesujące szkolenie. I mam nadzieję , że cdn....

Anita Pietrzykowska, W co my tu gramy
Bardzo Ci dziękuję za niezwykle inspirujący dzień szkoleniowy.Naprawdę jedno –o ile nie najbardziej, praktyczne zajęcia do tej pory w Servier.

Anna Kurzela Lafarge
Poleciłabym warsztat „W co my tu gramy-analiza transakcji, komunikacji i gier” swoim znajomym, ponieważ jest to interesujący, praktyczny temat podany w przystępnej formie. Najbardziej podobała mi się spójność materiałów i przykładów.

Joanna Jatczak
Poleciłabym warsztat „W co my tu gramy” swoim znajomym, ponieważ jest to wiedza, która jest bardzo potrzebna w pracy HR. Najbardziej podobała mi się ciekawa narracja, atrakcyjny przekaz, fajne materiały.

Małgorzata Wójcik HR Director
Włączyłam czujność na najwyższym poziomie :) Warsztatowi "W co my tu gramy" wystawiam najwyższą notę. Osoba trenera - Pani Iwona Golonko = profesjonalizm, pasja w przekazywaniu wiedzy, pragmatyzm, moc przykładów z życia biznesowego, relacyjnego, rodzinnego. Organizacja i logistyka dopięta na ostatni guzik. Materiały szkoleniowe plus książka - ponadprzeciętny standard rozpieszczenia uczestników. Pozostaję pod wrażeniem. BARDZO DZIĘKUJĘ. Z apetytem na więcej...

Warsztat dla wszystkich tych, którzy chcą wzbogacić własną perspektywę postrzegania funkcjonowania ludzi w różnych sytuacjach społecznych – w relacjach z innymi i w sytuacjach zawodowych. Będzie to okazja do refleksji nad własnymi wzorcami zachowań. Uniwersalność prezentowanej koncepcji pozwala na jej zastosowanie w różnych obszarach życia.

 

W warsztatach może wziąć udział każdy zainteresowany, bez względu na posiadany zakres wiedzy psychologicznej i praktykę pracy z ludźmi - kluczowa jest jedynie chęć by dowiedzieć się więcej i aby skuteczniej świadomie kształtować relacje.

 

  

ZOBACZ FRAGMENT WARSZTATU!

 

GRY MIĘDZYLUDZKIE! 

Jak je zidentyfikować w pracy i w domu? Jak z nich wyjść?

Jak nie dać się wciągnąć w destruktywne gry, które bardzo często obniżają naszą efektywność, psują relacje?

 

Zapraszamy na 3 minuty wycinka z części Letniego Triatlonu Szkoleniowego- warsztatu otwartego W CO MY TU GRAMY-  poznajcie  przykład gry!

Iwona Golonko

Konsultantka, psychlożka biznesu, menadżerka, coach i doradczyni najwyższej kadry zarządzającej w zakresie strategii, zmiany modelu biznesu, zarządzania w kryzysie i wdrażania zmian.

Główne obszary trenerskie dotyczą budowanie relacji i zaufania - m.in. przywództwo, budowanie zespołów, sprzedaż, negocjacje.

Najważniejsze wartości jakimi się kieruję to odwaga, szczerość i ciekawość. Lubię wyzwania i mam odwagę je podejmować. Jestem zwolenniczką odważnych rozmów i uczenia przez doświadczenie zawsze kiedy to tylko możliwe. Maniakalna wyznawczyni dzielenia się wiedzą i szczerej informacji zwrotnej.

Cena zawiera:

  • 8-godzinne profesjonalne szkolenia prowadzone metodą interaktywnych warsztatów
  • materiały szkoleniowe  
  • lunch i przerwy kawowe w trakcie warsztatu
  • WSPARCIE WDROŻENIOWE

przez 1 miesiąc po warsztacie  trener telefonicznie lub mailowo pomoże rozwiać wątpliwości, udzieli wskazówek do konkretnych wyzwań przed jakimi staniecie

 

Ponadto otrzymasz m.in.:

  • praktyczną wiedzę do natychmiastowego wykorzystania w pracy
  • narzędzia i szablony do praktycznego wdrożenia
  • solidną dawkę wiedzy
  • ogromną porcję praktycznych wskazówek 
  • konsultacje z doświadczoną trenerką

  

UWAGA!!!

Jeżeli chcesz zapisać się od razu również na pierwszą część warsztatu WPROWADZENIE (Pięciu Wewnętrznych Poganiaczy, 6 lub 23 marca 2020) otrzymasz 10% zniżki już teraz!

 

PODSUMOWANIE POPRZEDNICH WARSZTATÓW

 

 

Zgłoś chęć uczestnictwa na adres: milena.ciesla@maroney.pl

Nasza konsultantka oddzwoni do Ciebie z ofertą i omówi warunki uczestnictwa.

 

 

FOTORELACJA Z OSTATNICH WARSZTATÓW