Zespół

Iwona Golonko
Iwona Golonko / CEO MARONEY

W życiu kieruję się wartościami, które pozwalają mi na budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Bo to właśnie udane związki z innymi ludźmi dają nam poczucie satysfakcji z tego co robimy. Wartości te są ważne zarówno dla mnie, jak i dla mojego zespołu, gdyż dzięki nim  osiągamy  cele - rozwijamy  się jako zespół oraz z sukcesem realizujemy projekty dla naszych klientów.

 

/ czytaj więcej

Nasze wartości

kółko numer: 1

ODWAGA

W. Goethe „Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię”

Jest na szczycie mojej listy, bo  odwaga to siła napędowa ludzkości. Dzięki niej ludzie podejmują ważne i trudne decyzje, zmieniają świąt.

Odwaga oznacza dla mnie i mojego zespołu gotowość do zmian, do wyjścia poza strefę komfortu, poszukiwania zupełnie nowych rozwiązań poza utartym schematem. Bez niej nie ma progresu, nie dajemy sobie i innym szansy na nową  lepszą przyszłość. Dlatego w Maroney postępujemy odważnie - zgodnie z naszą wiedzą i przekonaniami.

To odwaga pomaga mi urzeczywistnić śmiałe wizję, inspirować klientów, motywować i angażować zespoły.

Odwaga to także wzięcie odpowiedzialności za efekty i umiejętność przyznania się do błędu by wyciągać z nich wnioski.

kółko numer: 2

SZCZEROŚĆ

Bardzo istotna jest dla mnie szczerość wobec siebie i wobec innych. Otwarta i klarowna komunikacja to fundament długoterminowych, owocnych relacji z innymi ludźmi, a przecież biznes to właśnie relacje.

Klienci Maroneya wiedzą, że mogą liczyć na szczerość, bo zawsze mówimy prawdę, nawet jeśli sytuacja jest trudna i łatwiej byłoby coś przemilczeć, my nie wybieramy dróg łatwych, lecz te prowadzące do celu.

Szczerość i prawda to nasz azymut dlatego skupiamy się na słuchaniu  prawdziwych potrzeb Klientów, przewidywaniu realnych zagrożeń, udzielaniu  rzetelnych informacji i promowaniu optymalnych  rozwiązań.

Prawda bywa trudna, ale zawsze jest lepsza niż przyjemne kłamstwo.

kółko numer: 3

EKSPLORACJA

W obecnym, tak szybko zmieniającym się świecie, znacznie ważniejsza niż wiedza akademicka jest potrzeba poszukiwania ,ciągłego uczenia się, chęć poznawania i rozwoju.

Ogromnie ważne staje się także stałe poszerzanie wiedzy, dostrzeganie powiązań, eksplorowanie krawędzi dziedzin i tego, co mieści się na styku różnych branż.

Otwartość na nowe pomysły i rozwiązania pozwala dostrzegać nieoczekiwane szanse biznesowe. Potem potrzeba już tylko odwagi i konsekwencji by  wykorzystywać  pojawiające się możliwości  oraz  elastyczności, by zrobić jak najlepszy użytek ze zmieniających się warunków.

Dlaczego warto z nami współpracować

Dlaczego warto z nami współpracować

Skontaktuj się z nami